Paigaldus

Telli CUUT väikesaun, ujuvsaun või ujuvsild koos paigaldusega. 

Majade paigaldusel kasutame erinevaid vundamendi lahendusi. Selleks kiireim lahendus on vaivundament. Kasutame ja paigaldame CARROTSCREW kruvivaiade lahendusi ning igale majale anname vaiade kalkulatisooni ja eelnevalt teeme vajadusel maapinna uuringu, mis annab kindluse vaiade sobivuse ja hilisemate vajumiste vältimise kohta. Kui maapind ei luba kruvivaiasid kasutada, on võimalus teha vundament plokkidele, mille alla asetatakse geotekstiil, aluspind täidetakse eelnevalt kas liiva või killustikuga.

Enamike inimeste jaoks on professionaalse paigaldaja palkamine parim viis ujuva platvormi ehitamiseks. See võimaldab teil platvormi kohandada ja te ei pea muretsema seadmete, tööriistade ja värvide pärast. 

Tellides koos paigaldusega võid kindel olla, et ootamatusi ei teki, sest lahendus on töökindel ja eelnevalt läbiproovitud. Samuti on kõik materjalid õigesti valitud ja peavad vastu veekeskkonnas. Meie professionaalid paigaldavad kiirelt sinu ujuvsilla, maja või väikesauna.

Ujuvdoki paigaldamise hind sõltub suurusest, ujukite arvust, materjali tüübist ja muudest tarvikutest, näiteks käiguteest. 

 Loomulikult saate ka meilt ostetud silla või maja ise paigaldada. Anname isepaigaldajatele täis juhised ja vajadusel ka juhendame Teid objektil. Keerulisemate lahenduste korral soovitame siiski tellida paigalduse kuna siis tuleb tulemus selline, nagu soovitud!

Kontakt:

CSF OÜ

Savioja 1, Vahi küla

60534 Tartu vald, Tartumaa

Tel.: +372 512 6103

cuut@csf.ee